FINALINIS VASARINIŲ KEPURIŲ IŠPARDAVIMAS!!!

Finalinis vasarinių kepurių išpardavimas

NESIOK.LT: Kūdikių prekės, prekės vaikams

Mūsų el. parduotuvė skirta būsimoms ir esamoms mamytėms, kurios nori greitai, patogiai, neišeidamos iš namų įsigyti prekių savo mažyliams. Čia rasite itin platų asortimentą tokių prekių, kaip kūdikio kraitelis, įvairiaspalviai ir išskirtiniai drabužiai kūdikiams, kombinezonai, šliaužtinukai, smėlinukai, siaustinukai, kelnytės kūdikiams, stilingi drabužiai vaikams, pėdkelnės vaikams, kojinės vaikams, kepurės vaikams, kaklaskarės. Patalynė kūdikiams yra dar viena mūsų el. parduotuvės asortimento dalis. Spalvų ir modelių įvairovė nustebina praktiškai kiekvieną mūsų naują klientą!

Visos kūdikių prekės yra gaminamos tik iš sertifikuotų, atitinkačių Oeko Tex 100 standartus, saugių kūdikiams ir vaikams medžiagų. Šliaužtinukai, smėlinukai, siaustinukai, kombinezonai ir kiti drabužiai kūdikiams gaminami tik iš 100% medvilnės trikotažo, yra mieli, minkšti, švelnūs ir nealergizuojantys kūdikio odelės.

AMY patalynė kūdikiams - Lenkijoje puikiai žinomas prekinis ženklas, jau ne vieną dešimtmetį gaminantis aukštos kokybės unikalią patalynę kūdikiams. Pirmus gyvenimo metus Jūsų kūdikis praleis daugiau nei 300 dienų lovytėje, lopšiuke ar vežimėlyje. Visi audiniai, pluoštai ir siūlai, kuriuos naudoja „AMY“, yra pagaminti pagal Europos standartą „OEKO TEX 100“. Medvilniniai audiniai, naudojami gaminiams siūti, yra 100% medvilniniai, natūralūs ir kvėpuojantys. AMY patalynėje nėra formaldehido, o tai reiškia, kad vaikas nekvėpuoja kenksmingomis medžiagomis, o vaiko oda nėra veikiama sąlyčio su pavojingomis cheminėmis medžiagomis. Audiniai yra pagaminti Europoje, naudojant tik natūralias medžiagas, todėl nekenkia jautriai kūdikio odai ir skalbimo metu nepraranda spalvos. BABY SOFT - AMY patalynė yra užpildyta sveiku, antialerginiu, kvėpuojančiu poliesterio neaustiniu audiniu, kuris neleidžia vaikui perkaisti ar sušalti. Nepaisant oro temperatūros, tai garantuoja sveiką kūno temperatūrą. Spalvos ir raštai, iš kurių gaminama patalynė, yra subtilūs ir pasteliniai, todėl nesukelia nerimo jausmo ir neblaško kūdikio miego. Gaminiai yra sertifikuoti ženklais „Saugus kūdikiams“ ir „Saugus vaikams“, kurie įrodo tiek pačių produktų, tiek jų gamybai naudojamų žaliavų kokybę. Gamintojas turi produkto QI 2011 (Quality International) ir stipriausių Lenkijoje (nuo 2006m) pažymėjimus.

Visos prekės vaikams yra nuolat atnaujinamos, dėl to visada rasite naujų modelių savo mažyliams. Kam rinktis iš trijų prekių, jei galima išsirinkti iš trisdešimties!

Garantuojame aukštą prekių kokybę, gerą kainą ir malonų aptarnavimą! Dirbame dėl to, kad mylime vaikus!

Stipriausi Lietuvoje 2022