...kažkada ir mes buvome kūdikiai...

2024m. balandžio 11d. NESIOK.LT atšventė 15 metų veiklos jubiliejų. Žingsnis po žingsnio per tuos metus išaugome į tai, ką turime dabar. O turime daug daugiau nei labai didelį išskirtinių prekių asortimentą! Be galo džiaugiamės augindami šeimas! Juk pats didžiausias įvertinimas yra tada, kai ateina būsima trečio ar net ketvirto vaikelio mama ir pasako, kad visi vaikučiai užaugo dėvėdami Jūsų drabužėlius, apsipirksime ir dar vienam :) Ilgalaikis artimas bendravimas su klientais išmokė atrinkti tik tai, kas svarbiausia ir labiausiai reikalinga Jūsų mažiesiems, dėl to pas mus nerasite nei vienos prekės, kuri būtų nepraktiška, nepanaudojama ar nereikalinga. Mūsų šūkis - ne kiekybė, o kokybė ir praktiškumas!


2021m. pavasaris mums buvo ypatingas žengiant dar vieną didelį žingsnį į priekį! Gimė mūsų kūdikis - prekinis ženklas My Mella, o kartu su juo ir pirmosios mūsų kolekcijos - nuostabūs, žaismingi, aukštos kokybės rūbeliai kūdikiams ir vaikams puošti lietuviškais užrašais ir ne tik. Dabar jau sukurta daugiau nei 10 kolekcijų, kurios visos labai mylimos ir mėgstamos. Naujagimio kraiteliai, šliaužtinukai, siaustinukai, smėlinukai, kelnytės, suknelės, marškinėliai, pižamos ir dar daug visko! Nėra paslaptis, kad kūdikių drabužėliai per tuos My Mella gyvavimo metus apkeliavo jau pusę pasaulio! Jais pasipuošė mažyliai gimę JAV, Japonijoje, Australijoje, Anglijoje, Airijoje, Vokietijoje, Nyderlanduose ir dar daugelyje Europos šalių. 

Kodėl My Mella? Išvertus iš lotynų kalbos mella yra medus, o medus yra švarumo, skaistumo ir saldumo ženklas, reiškiantis gyvybę, energiją, švelnumą, aukščiausią žemišką ar dangišką gėrį, tobulos laimės būvį. Kaip maisto produktas medus simbolizuoja gyvybinę galią ir nemirtingumą, o pilnas medaus korys reiškia aukščiausią išmintį. Norime, kad pirkdami mūsų kuriamus drabužėlius savo mažiausiems tik sustiprintumėt šiuos jausmus, nes tėvystė ir motinystė yra kažkas nerealaus. Tai ypatinga Visatos dovana Jums!


Ačiū kiekvienam iš Jūsų už vertinimą, pasitikėjimą ir be abejo pastabas, kurios verčia tik tobulėti ir judėti pirmyn!

Aukšta gaminių kokybė, patraukli kaina, patikimumas, malonus aptarnavimas - visą tai stengiamės išpildyti, kad Jums būtų malonu sugrįžti dar ne vieną kartą!


Visada su šypsena ir meile,

Nesiok.lt, My Mella įkūrėja ir plėtotoja DaivaElektroninę parduotuvę administruoja:

MB 'Spalvotas pasaulis'

Įm. kodas 303245125

PVM kodas LT100008372719

Banko sąsk.nr. LT117044060007947110

AB SEB bankas